HYMN NASZEGO PRZEDSZKOLA

Witamy na stronie Przedszkola Niepublicznego "Akademia Przedszkolaka", które mieści  się w Tychach przy ul. Elfów 67.

Przedszkole Niepubliczne "Akademia Przedszkolaka" to przedszkole z tradycjami.

Powstało na bazie Przedszkola nr 16 w 2004 roku.

Obecnie mamy 5 oddziałów, w których dzieci mogą się bezpiecznie bawić i uczyć. Zabawy i zajęcia prowadzone w przedszkolu obejmują realizację Podstawy programowej wychowania przedszkolnego. W całokształcie pracy wykorzystujemy wiele nowatorskich działań pedagogicznych. Posiadamy bogatą ofertę zajęć dodatkowych, dzięki czemu dzieci mają wartościowo wypełniony czas.

"Akademia Przedszkolaka" to drugi dom, w którym dziecko spotyka się z rodzinną atmosferą, opieką połączoną z sercem i cierpliwością.

/tmp/phpce0NQP
''DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA''.
W dniu 25 listopada obchodziliśmy ''Dzień Pluszowego Misia''.
/tmp/phpuKymIL
''DZIEŃ KREDKI''.
23 listopada obchodziliśmy ''Dzień kredki''.
/tmp/php0IfYDT
KONCERT ''KAPELI GÓRALSKIEJ''.
W dniu 21 listopada Nasze przedszkole odwiedziła ''Kapela Góralska''.
/tmp/phpzAdt9F
''OBCHODY DNIA NIEPODLEGŁOŚCI W PRZEDSZKOLU''.
W dniu 10 listopada obchodziliśmy ''Dzień Niepodległości'' w Naszym przedszkolu, z tej okazji odbyła się uroczysta akademia podczas której dzieci z grupy ''Kubusie'' i ''Tygrysy'' zaprezentowały krótki występ artystyczny, tworzyliśmy też patriotyczne prace plastyczne, a o godzinie 11:11 odśpiewaliśmy wspólnie hymn Polski.
/tmp/phpf2j6be
''TEATR ILUZJI''.
09 listopada Nasze przedszkole odwiedził przyjezdny ''Teatr Iluzji''.