HYMN NASZEGO PRZEDSZKOLA

Witamy na stronie Przedszkola Niepublicznego "Akademia Przedszkolaka", które mieści  się w Tychach przy ul. Elfów 67.

Przedszkole Niepubliczne "Akademia Przedszkolaka" to przedszkole z tradycjami.

Powstało na bazie Przedszkola nr 16 w 2004 roku.

Obecnie mamy 5 oddziałów, w których dzieci mogą się bezpiecznie bawić i uczyć. Zabawy i zajęcia prowadzone w przedszkolu obejmują realizację Podstawy programowej wychowania przedszkolnego. W całokształcie pracy wykorzystujemy wiele nowatorskich działań pedagogicznych. Posiadamy bogatą ofertę zajęć dodatkowych, dzięki czemu dzieci mają wartościowo wypełniony czas.

"Akademia Przedszkolaka" to drugi dom, w którym dziecko spotyka się z rodzinną atmosferą, opieką połączoną z sercem i cierpliwością.

/tmp/phpLDZzuM
''DZIEŃ JĘZYKA ANGIELSKIEGO''.
/tmp/phpAq2SPC
''DZIEŃ ZIEMI''.
Występ grupy Kangurki z okazji Dnia Ziemi. Dzieci przekazały pozostałym przedszkolakom prośbę Matki Ziemi i zaśpiewały ekologiczne piosenki.
/tmp/phpfK6QHx
''DZIEŃ KSIĄŻKI''.