Witamy na stronie Przedszkola Niepublicznego "Akademia Przedszkolaka", które mieści  się w Tychach przy ul. Elfów 67.

Przedszkole Niepubliczne "Akademia Przedszkolaka" to przedszkole z tradycjami.

Powstało na bazie Przedszkola nr 16 w 2004 roku.

Obecnie mamy 5 oddziałów, w których dzieci mogą się bezpiecznie bawić i uczyć. Zabawy i zajęcia prowadzone w przedszkolu obejmują realizację Podstawy programowej wychowania przedszkolnego. W całokształcie pracy wykorzystujemy wiele nowatorskich działań pedagogicznych. Posiadamy bogatą ofertę zajęć dodatkowych, dzięki czemu dzieci mają wartościowo wypełniony czas.

"Akademia Przedszkolaka" to drugi dom, w którym dziecko spotyka się z rodzinną atmosferą, opieką połączoną z sercem i cierpliwością.

IMG_20200113_145212
I TYDZIEŃ FERII ZIMOWYCH
Podczas pierwszego tygodnia ferii dzieci bawiły się z mieszkańcami ''Stumilowego lasu''. Wraz z bohaterami bajki przedszkolaki uczestniczyły w warsztatach kulinarnych, warsztatach plastycznych oraz próbowały odczarować zimę i stworzyć kolorowy śnieg podczas zajęć plastycznych.
IMG_20191107_103802
IV KONKURS PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ
Dziewczynki z grupy Kubusie reprezentowały Nasze Przedszkole podczas IV Konkursu Pieśni Patriotycznej, który odbył się w Młodzieżowym Domu Kultury nr 1 w Tychach. Nasz zespół zaprezentował utwór upamiętniający wydarzenia Powstania Śląskiego pt. ''Słonko jasne''.
IMG_20191204_110307
DZIEŃ GÓRNIKA
4 grudnia obchodziliśmy Barbórkę, naszymi gośćmi byli Górnicy, którzy opowiedzieli dzieciom o trudnej i niebezpiecznej pracy w kopalni. Dzieci zaprezentowały krótki program artystyczny. W imieniu przedszkolaków Dziadkom -Górnikom serdecznie dziękujemy!
IMG_20191206_094351
MIKOŁAJKI
6 grudnia Nasze Przedszkole odwiedził długo wyczekiwany gość - Święty Mikołaj! Radości dzieci nie było końca, najpierw zaprosiły Świętego Mikołaja do przedszkola pięknymi piosenkami, a potem miały możliwość dowiedzieć się ciekawostek na temat jego życia i pracy.
IMG_20191219_111844
PRZEDSZKOLNA WIGILIA
''Jest taki dzień W którym radość wita wszystkich Dzień, który już Każdy z nas zna od kołyski Niebo - Ziemi, Niebu - Ziemia Wszyscy wszystkim ślą życzenia'' Nasze Przedszkolaki świętowały w gronie swoich koleżanek, kolegów oraz Pracowników Akademii Przedszkolaka podczas wspólnej Wigilii.